Автосервіс

СТО КАН - Сервіс пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, пов'язаних з післягарантійним обслуговуванням автомобілів, у тому числі ремонт автомобілів, діагностику автомобілів і регулярний технічний огляд. Багаторічний досвід роботи нашого сервісного центру, наявність сучасного устаткування і інструменту, кваліфікований персонал - ось ті чинники, які гарантують нашим клієнтам високу якість послуг. Головним приорітетом діяльності нашого автосервісу є задоволення усіх потреб власників автомобілів.

Світовий досвід експлуатації автомобілів різних марок свідчить про те, що сервісне обслуговування на СТО, зроблене грамотними фахівцями, дозволить вам значно скоротити затрати на  автомобіль.

Варто також відмітити, що самостійний ремонт машин, особливо "іномарок", не лише не усуває неполадки, але і призводить до виникнення ще більших проблем. В результаті, кваліфікована допомога сервісних підприємств, автосервісів обходиться значно дешевше, економлячи ваші кошти  і час.

Сервісний центр КАН - Сервіс - це сучасне, високотехнологічне підприємство, яке надає широкий спектр послуг, пов'язаних з ремонтом автомобілів і обслуговуванням автомобілів будь-яких моделей :

  • Діагностика і ремонт двигунів
  • Діагностика і ремонт ходової частини автомобіля
  • Шиномонтаж і т.д.

Також варто відмітити, що у разі потреби ви можете придбати у нас оригінальні якісні автозапчастини від найвідоміших виробників.

Робота нашого автосервісу орієнтована на максимально якісне обслуговування клієнтів. На нашій СТО ви знайдете професіоналів високого рівня з багаторічним досвідом роботи, які в найкоротші терміни проведуть детальну діагностику вашого автомобіля з використанням найсучаснішого устаткування і програмного забезпечення. Ми запропонуємо вам нестандартні підходи до рішення різних проблем, і ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант проведення ремонтних робіт. Ми проводимо ремонт і обслуговування автомобілів в строгій відповідності з вимогами заводів-виробників і особливостями експлуатації транспорту на наших дорогах.

Наш автосервіс має увесь необхідний інструмент і устаткування для виконання, а повноцінна комп'ютерна діагностика автомобілів дає гарантію того, що наші фахівці обов'язково виявлять і виправлять будь-яку несправність.

КАН - Сервіс при проведенні ремонту автомобілів використовує сучасні комп'ютери і програми, а також стандарти якості, що гарантують професійний підхід при обслуговуванні вашого автомобіля. Наші фахівці використовують тільки запчастини і витратні матеріали, що пройшли сертифікацію. Перед початком ремонту майстер сервісного центру обов'язково погоджує усі деталі майбутніх робіт, їх об'єм і суму. Звернувшись в наш автосервіс, ви гарантовано отримуєте якісне обслуговування сервісного центру в розумні строки.